TRE Clan Site & Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRE Clan Site & Forum

AnasayfaAna KapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gereksiz polemik ve ardından gelen ban

YazarMesaj
|MYT|kerk
Forum Üyesi
Forum Üyesi

Gereksiz polemik ve ardından gelen ban Empty
MesajKonu: Gereksiz polemik ve ardından gelen ban   Gereksiz polemik ve ardından gelen ban Icon_minitime6/4/2011, 11:29 pm

Merhabalar serverınızda uzun bir süre oynamaktayim.Bu gune kadar herhangi bir problemim olmadı.Serverin temiz kalmasi için yeri geldi şüpheli oyuncu takip ettim spect modunda oyunumu bırakıp yeri geldi adminlere durumu bildirdim, oyuncular arası problemleri çözmeye çalıştım admin olmadığında.Bir çok arkadaş bilir beni.
Fakat takii bu gune kadar keyifle oynadığım serverınızda TEK isimli oyuncu ile gereksiz açılan '' lol '' polemiğinde sizin klanınıza yakışmayacak şekilde davranışla karşılaştım.TEK in adminlik yaptığını biliyorum ama gereksiz banlanmamı anlayamıyorum.Oyunda birincidim ve bilgisayarimin hata vermesi sonucu oyundan düstüm.diger oyuncularda bunu biliyor.Diğer round başladığında TEK'e muhabbet olsun diye '' senmi attın yoksam beni TEK lol '' yazdım.Karşılığında benle adam gibi konuş lolu mollu konuşma diye cevap aldim.Anlamini bilmediği yada yanlış bildiği bir sembol yüzünden ban yedim.
|MYT| serverında adminlik yapmaya başladım armin sayesinde.bizde hiç boyle bir şey yaşanmadığı için çok şaşırdım.Admin eksikliğinizi işi bilmeyen kişiye adminlik vererek kapatmaya çalışmanız yanlış bir adım.Sözüm sadece TEK e.Bu konu hakkında ilgili arkadaşların gereğini yapıcağını umarım.

Gereksiz polemik ve ardından gelen ban
1 sayfadaki 1 sayfası