TRE Clan Site & Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRE Clan Site & Forum

AnasayfaAna KapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Swat 4 icin yeni bir mod

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Swat 4 icin yeni bir mod Empty
MesajKonu: Swat 4 icin yeni bir mod   Swat 4 icin yeni bir mod Icon_minitime26/4/2009, 4:41 am

Uzun arastirmalarimdan sonra bir site buldum.Bu site swat 4 için haritalari değiştirerek modlar yapiyor cok güzel bir site acikcasi normal bir oyuncu icin bu sitenin bir önemi yok, ancak bir clan sahibi,server sahibi isenz farklı.Eger clan sahibi vb. iseniz bu modlar bence haritalariniza cok yakisacaktir.Bu sadece bir öneri unutmayinki ben size illa yükleyin demiyorum ama gercekten güzel modlar bunlar.Neyse lafı fazla uzatmadan link veriyim :

www.markmods.com

Siteye girdigimizde mod indirmek istiyorsak soldaki seceneklerden "download i tiklatiyoruz ve karsimiza modlarin bulundugu liste geliyor sonra modlarda birini secerek(örnegin; v 7.1)üstüne tıklıyoruz ve bize mod hakkında hem bilgi verici secenekler ve maddeler sunuyor.Baslıgın hemen altında Download yazısındanda indiriyoruz.(Kurulumu icindedir)

İyi oyunlar...
Punisher
2st. Team Captain
2st. Team Captain
Punisher

Swat 4 icin yeni bir mod Empty
MesajKonu: Geri: Swat 4 icin yeni bir mod   Swat 4 icin yeni bir mod Icon_minitime19/5/2009, 1:36 pm

Paylaşım için Teşekkürler Fish ama birsey rica edicem Smile Eğer bunu kendin yazdiysan problem yok ama internetten bi siteden bu yaziyi aynen aldiysan en alta Alıntıdır yaz Smile
http://treclan.yetkinforum.com

Swat 4 icin yeni bir mod
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Swat 4 yeni adminler icin bakilmasi şart!!
» SWAT 4 1.1 Yama + SWAT 4'te hem 1.1 hem 1.0 çalıştırma
» SWAT 4 FULL DİREK+TEK LİNK TIKLA İNDİR + SWAT 4 THE STETCHKOV SYNDİCATES FULL DİREK+TEK LİNK TIKLA İNDİR
» Başvuru için gerekenler !
» Swat 4 9 Part