TRE Clan Site & Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRE Clan Site & Forum

AnasayfaAna KapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Daemon Tools Lite

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Daemon Tools Lite Empty
MesajKonu: Daemon Tools Lite   Daemon Tools Lite Icon_minitime5/5/2009, 7:58 pm

Çoğunuz bu programı biliyordur,Cd varmış gibi gösteren program Smile İlk olarak Turko arkadaşımıza yardım etmek için bu konuyu açtım ve size nasıl yapılacağını anlatayım.Fazla resim koyamıyacağım Print tuşum bozuk,şimdi Daemon Tools'u yükledikten sonra sol aşağıda onun simgesi çıkıcak ve ona sağ tıklayıp Virtual CD/DVD-ROM ordan Device 0: [G] Media ordanda Mount İmage a tıklayın ve karşınıza pencere açılıcak.Pencerenin hemen aşağısında Dosya Türüne tıklayın,ordan Tüm Dosyalar diyin ve karşınıza şu çıkacaktır;

Daemon Tools Lite 212xox3

İlk Olarak CD1 Reloaded'e tıklayın ve Swatın menusu açılıcak ordan indirmeye başlayın %50 ye geldiğinde yeniden Virtual CD/DVD-ROM ==> Device 0: [G] Media ==> Mount İmage'dan CD2 Reloaded'e tıklaadıktan sonra devam edicektir.Swat4 yüklendikten sonra Crack'e gerek kalmadan oyunu açacaktır... Ve işte Link Wink

http://rapidshare.com/files/229409986/Daemon_Tools_4303_Lite.rar.html
Misafir
Misafir

Daemon Tools Lite Empty
MesajKonu: Geri: Daemon Tools Lite   Daemon Tools Lite Icon_minitime6/5/2009, 10:05 pm

sağol alp cim
Misafir
Misafir

Daemon Tools Lite Empty
MesajKonu: Geri: Daemon Tools Lite   Daemon Tools Lite Icon_minitime7/5/2009, 3:17 am

Önemli değil Allahtan çalıştıda swatın gerek kalmadı buna yoksa biraz zor yapardın o kadar anlattım ama Smile
Misafir
Misafir

Daemon Tools Lite Empty
MesajKonu: Geri: Daemon Tools Lite   Daemon Tools Lite Icon_minitime7/5/2009, 3:20 pm

Very Happy sanırım bana ekran kartıyla beraber verilen cd eskiydi.
nvidia nın sitesinden indirdim driverini oldu Very Happy
Misafir
Misafir

Daemon Tools Lite Empty
MesajKonu: Geri: Daemon Tools Lite   Daemon Tools Lite Icon_minitime17/5/2009, 1:14 pm

çoğu kişi bilmiyor ama çok işe yariyor bu Very Happy senelerdir kullaniyorum Very Happy

Daemon Tools Lite
1 sayfadaki 1 sayfası