TRE Clan Site & Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRE Clan Site & Forum

AnasayfaAna KapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Boksör :D

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Boksör :D Empty
MesajKonu: Boksör :D   Boksör :D Icon_minitime17/5/2009, 1:12 pm

temel , dursun , meksit emice ve 5 kişi kız tavlamaya giderler. Temel takım elbiseli oldugu icin en öne alırlar onu o gördügü kızlara "yavrum" de pesindende digerleri "yavrum" der.
birgün hepsi birden yavrumd erken karsilarina bi adam cikar boyu cok kısa. adam derki
Adam: yaw siz sapikmisiniz ya bir kıza bir kisi laf atar 8 kişi birden niye laf atiyorsunuz ( kız o arada kaçar)
Temel:(Arkasindaki 8 kişiye bakar) sanane lan der demez adam ellerini bi sıkıp temele bi yumruk çeneden temek aynen yerde
herkesi dövüyo kalkana vuruyo kalkana vuruyo en sonunda temel derki:
Temel:Lan meksit ne kalkip duruyursun en cok kalkana vuruyo otur assagiya (meksitte iriyari kuvvetli biri)

sonra karakoldan polisler geliyor bunlari alip götürüyor polis diyorki
Polis: Beyfendi bu adamdan sikayetcimisiniz boksörmüs sizi uyarmasi
Temel: 8 kişiyi döven adama bir de sizin madalya takmaniz lazim ben davayi bagisliyorum
Meksit:(fısıldayarak) abi ne yapiyorsun ya adam bizi batirdi sen bagisliyorsun der

sonra adamlan temel öpüsür ve adam o kadar iyi bir adamki gelin buyrun çay kahve icelim der fakat meksit hayatta olmaz ben gidiyorum der

sonra temel disari cikar ve meksitin pantolon paçalari corabinin icinde ve temel sorar:
Temel: lan meksüt bu ne rezalet burasi istanbul niiye attin paçalarini corabinin içine?
Meksit:abi 5. kattan asagiya düstüm bise olmadi bu adam beni donuma sicirdi Very Happy:D

Boksör :D
1 sayfadaki 1 sayfası